Hakkımızda

İlklerin Kuruluşu

Türkiye'nin lider dron teknolojileri platformu olan Dronmarket.com ’un eğitim departmanı olarak 2015 yılında, ileri teknoloji dron çözümleri sunmak ve bu alanda hizmet vermek amacıyla kurulduk. Türkiye’nin İLK SHGM onaylı eğitimde yetkili kurumlarından biriyiz.
Dronmarket Akademi SHGM tarafından TR- İHA -E- 76 ile yetkilendirilmiş bir eğitim kurumudur. 2015 yılından bu yana Türkiye'nin dört bir yanında eğitimler vererek yurtiçinde ve yurtdışında içinde bulunduğumuz projelerle adımızdan söz ettirdik.
İstanbul’da bulunan eğitim kurumumuz 06.07.2021 tarihinde Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlanmış olup hem MEB onaylı hem de SHGM eğitim yetkisi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. İstanbul’da Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı İLK kuruluş olmanın gururunu taşıyoruz.

Dronmarket Akademi

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile verdiğimiz eğitimlerde MEB- SHGM müfredatına uygun bir şekilde dronlar hakkında tüm merak edilenleri öğretiyoruz. Beklentilerin en üst düzeyde karşılanması, aynı zamanda daha kaliteli eğitimler vermek için yenilikleri takip ederek, eğitim alanının şekillenmesi ve yenilikçi eğitim hizmetlerimiz ile alanımıza yön verme yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ederek gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz eğitimler ile kaynaklarını ve zamanını en verimli şekilde kullanabilen pilot adayları olarak ailemize katılmak için ziyaretimize bekliyoruz.
Verdiğimiz eğitimlerle 3000’den fazla pilot arkadaşımızı ailemize dahil ettik.
MEB ve SHGM yetkileriyle birlikte daha birçok pilot arkadaşımızı ailemize dahil edeceğiz.

Referanslarımız